SOCIĀLO MEDIJU MĀRKETINGS

Komunikācija sociālajos medijos ir efektīvs veids kā uzrunāt un piesaistīt klientus, informēt par aktualitātēm un kopumā veicināt uzņēmuma veiksmīgu darbību.

Salīdzinot ar citiem mārketinga komunikācijas instrumentiem, sociālo mediju administrēšanas izmaksas ir budžetam draudzīgākas.

Lai sasniegtu augstus rezultātus, svarīgi izvēlēties atbilstošu stratēģiju un veidot kvalitatīvu saturu, tādēļ komunikāciju sociālo mediju vidē ieteicams uzticēt profesionāļiem.

Different design studio komandā strādā mārketinga speciālisti ar pieredzi sociālo mediju komunikācijas veidošanā un uzturēšanā. Sadarbība ar mums nodrošinās panākumus!

3 SOĻI

TAVA UZŅĒMUMA IZAUGSMEI

IZPĒTE UN ANALĪZE

Uzsākot sadarbību, iepazīsimies ar Jūsu uzņēmuma darbību un komunikācijas veidu, analizēsim konkurentus un noteiksim mērķauditoriju. Ņemot vērā Jūsu vēlmes, izvirzīsim kopīgus mērķus rezultātu sasniegšanai.

 

STRATĒĢIJAS IZSTRĀDE

Vadoties pēc izvirzītajiem mērķiem, izveidosim sociālo mediju komunikācijas stratēģiju. Izvēlēsimies piemērotākās sociālo mediju platformas, atbilstošu saturu un komunikācijas biežumu.

 

KAMPAŅAS VADĪŠANA UN UZRAUDZĪBA

Izveidosim sociālo mediju kontus vai pārņemsim jau esošos. Veidosim sociālo mediju komunikāciju – rakstīsim ziņas, sagatavosim vizuālos materiālus, veidosim akcijas, konkursus u.c. aktivitātes, kā arī nodrošināsim atgriezenisko saiti ar lapas sekotājiem. Virzīsimies pretim mērķiem, analizēsim paveikto un strādāsim, lai nodrošinātu arvien lielāku atdevi.

Kas der visiem, neder nevienam! Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, katram klientam nepieciešams izstrādāt individuālu risinājumu.

Sazinies ar mums jau tagad un mēs izveidosim piemērotāko piedāvājumu bez maksas.

VISS SĀKAS AR SARUNU

RAKSTI MUMS TAGAD

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2015 - 2020 Different design studio

Riga

SIA "MR Entertainment"

tālrunis: +371 20219423

e-pasts: info@differentdesign.lv